Untoxin – Czujesz się wiecznie wykończony oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w perspektywie kapsułek. Wynik ten dedykowany jest do stosowania w terminach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie stanowić wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się toż na ekologiczne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji spokojnej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co tłumaczy się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy przyjmować w trakcie czy po posiłku, popijając ogromną zawartością wody. 

Pierwsze rezultaty przyjmowania preparatu Untoxin można dostrzec zaraz po siedmiu dniach od zaczęcia jego używania. 

Należy pamiętać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergię na dowolny jego element.

Suplementy diety powinny stanowić trzymane w temperaturze domowej w środek ważny dla młodych dzieci. Chronić przed słońcem i życiem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla pań dorosłych. Suplement diety nie pewno być traktowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax tanio

Follixin tanio

Post Author: admin