Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na dotykaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba wzbudzać receptory zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Badanie warto zacząć od delikatnych muśnięć i stopniowo regulować moc ucisku. Każdą ze stóp trzeba badać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie mocniej reagują na dotykanie punktów umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą przez to penisa. Dzięki prostym masażom życie seksualne tania viagramoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel

Post Author: admin