Przyczyny niepełnej potencji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te z kolei są spowodowane cukrzycą albo miażdżycą żylną. Także przeciążony układ nerwowy odpowiada za stan potencji. Szybkie tempo życia, nieustający stres wpływają na niego destrukcyjnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się produkcja prolaktyny, która hamuje popęd płciowy.
2. Zaburzenia erekcji a postawa partnerki
Duże znaczenie ma postawa partnerki. Zanikająca lub niepełna erekcja w czasie stosunku zwykle niepokoją kobietę. Może ona delikatnie zacząć rozmowę na ten temat oraz zachęcić mężczyznę, by udał się na leczenie. Ponadto kobieta może zadbać by partner po 40. roku tania kamagra życia poddawał się regularnym badaniom. Właściwe będzie też stosowanie odpowiedniej diety. Partnerka może wprowadzić zdrową kuchnię.
3. Sposoby na wzmocnienie erekcji
Brak wzwodu, niepełna erekcja utrzymujące się dłużej niż trzy tygodnie, muszą być leczone. Mężczyzna powinien zgłosić się do urologa lub seksuologa. Wzmocnienie wzwodu otrzymuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie ma domowych sposobów na radzenie sobie z zaburzeniami tego typu. Prócz leków stosuje się terapię urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeśli problemy mają podłoże psychologiczne mężczyzna zostanie skierowany na terapię do psychoterapeuty. Jego dolegliwości mogą bowiem wynikać ze stanów lękowych, osobowościowych lub zakłóceń w relacjach z partnerką.

tekst dostepny na stronie cialis w zelu

Post Author: admin