Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Funkcjonuje parę prostych strategii, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz kilka rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że zmniejsza się transport krwi do członka podczas stosunku. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.

Post Author: admin