Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja z erekcją występuje raz na pięć stosunków, więc można przyjąć, że może się to przydarzyć przynajmniej raz w życiu każdego faceta. Jak wiadomo podstawy zaburzeń wzwodu mogą być różne, inne w przypadku kochanków w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód następuje w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Prącie napełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot z erekcją ma miejsce, kiedy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, aby można było odbyć normalny stosunek. Można mówić o poważnym kłopocie ze wzwodem, kiedy komplikacja następuje minimum w 75% prób i trwa to przez dłuższy czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy większość dnia podczas pracy oraz żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły oraz humoru na zbliżenia. Warto wtedy zatroszczyć się o unikanie momentów nas stresujących, odprężenie tani cialis i normalne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do członka i brak lub niepełny wzwód.
3.Papierosy. Z badań wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% osób doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra

Post Author: admin