African Mango – Wyjątkowo efektywny i dokładnie opracowany specyfik na odchudzanie!

African mango to ogromna opcja dla ludzi owych, którzy muszą w realny suplement pomóc twojemu organizmowi pozbyć się nadwagi jak i dla osób, jakie używają tylko za sobą badania w stosowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów bądź co gorsza leków odchudzających. African MANGO to pełen i całkowicie naturalny suplement bez syntetycznych substancji, bardzo dużo przychodzący na kontrolę przemiany materii i prostą stratę wagi.

Pamiętaj, że pytając o zdrowie swojego ciała zyskujesz również lepsze samopoczucie. Warto przypomnieć wyzwanie kuracji odchudzającej, powiększyć aktywność fizyczną, odmienić dietę i stosować prawidłową suplementację. Ponadto będąc zdrowo usuniesz ze znajomego istnienia ryzyko dolegiwości wynikających z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co jest odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. artykuł ten ma najwyższą dopuszczalną porcję wyciągu z pestek mango

Wskazania do wykorzystywania

Zaleca się stosowanie 3 kapsułek african MANGO dziennie. Dla uzyskania najciekawszego efektu należy stosować kapsułki w trakcie czy wręcz po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie dawać u kobiet w ciąży, matek karmiących, kobiet ze stwierdzonymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka oraz dzieci poniżej 18 roku życia.

African-Mango

untoxin

Acai Berry Extreme

Post Author: admin