Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja partnerka nie stanowiła w sumie zaspokojona? Panie chcą więcej czasu, by odczuć kompletną satysfakcję z seksu oraz żyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że owo nie problem, to również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się to częściej, ona zapewne w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być sygnałem do wspaniałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze swoją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do historii.

Formuła Climax Control może doprowadzić, iż będziesz w bycie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten kolejny czas jest sposobność zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał nadzieję kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Już nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chce o tym Twoja żona.

climax control

derminax

femmax

Post Author: admin