Stylizacja świąteczna: w barwach choinki.

Ciemna zieleń, głęboka purpura także błyszczące srebro i złoto to barwy najczęściej utożsamiane z fetami. Stylizacja świąteczna także jest utrzymana w tonacjach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja świąteczna bazuje na czerwonej sukience wykończonej czarną siateczką. Pas i biodra podkreśla okazała kokardka, a dekolt wycięty w kształt serca zwraca uwagę na biust. Sukienka jest sexi, choć nie odkrywa zbyt dużo, a poprzez stonowanej długości za kolana podkreśla najbardziej atrakcyjne partie nóg
Utrzymując się w atmosferze choinkowych akcentów, jako dodatek polecamy mocne zielone szpilki wyszywane cekinami w jednakowym barwie i wykończone efektowną wstążeczką – dzięki temu z pewnością zrobisz furorę na familijnym spotkaniu.
Do kolorów choinki i śnieżynek nawiązuje poza tym biżuteria.
etno-297x417
Proponujemy zestaw łączący białe oraz zielone cyrkonie, składający się z owalnych kolczyków i pierścionka w srebrnej oprawie. Cyrkonie staną się zamiennikiem dla szmaragdów, to znaczy popularnych, zielonych kamieni. Dekoracja galowa zawiera poza tym małą kopertówkę – w takim przypadku proponujemy czarne, skórkowe pudełeczko ozdobione srebrnym, przeplatanym szlaczkiem. Dekorację w odcieniach choinki obowiązkowo musi uzupełnić karminowa szminka oraz mocny manikiur w jednakowym odcieniu albo tonacji połyskującej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki wieczorowe

Post Author: admin